7 věcí, které by si muži přáli, aby o nich ženy věděly
Publikováno dne 31. 08. 2015, Kategorie Rady a návody
4720 shlédnutí

7 věcí, které by si muži přáli, aby o nich ženy věděly

http://love.allwomenstalk.com/these-are-the-things-men-wish-women-knew-about-them/

Záhad kolem opačného pohlaví je více, než je tajemství vesmíru. Ale zatímco prostředky pro pochopení kosmu jsou o technologické přesnosti (třeba Hubbleův teleskop), jaké prostředky máme pro pochopení opačného pohlaví? Rady matek z poloviny minulého století, časopisy jako Maxim a Cosmopolitan nebo kniha „Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše“. Možná je načase, aby několik statečných mužů učinilo odvážný krok a prozradili ženám v našem magazínu pro ženy o sobě několik důležitých faktů.

1) Mužům přijdou ženy krásné i bez make-upu

Muže nepřitahuje váš make-up. Přitahuje je vaše mysl, váš smysl pro humor, roztomilé chrochtání, když se hlasitě smějete, to, že kýcháte jako malá myška, vaše sebejistota a krásný úsměv. Make-up, stejně jako módu, můžete využít k vyjádření sebe sama a pravděpodobně ho stejně nosíte spíše kvůli sobě, a muži samozřejmě oceňují, že o sebe pečujete a chcete vypadat „lépe“. Ale neměla byste se bez něj cítit méně krásná. Protože jste nepopsatelně nádherná jak s make-upem, tak bez něj.

2) Inteligence je lepší než plastika prsou

Ženy nejsou tak bezmocné, jak by vám tvrdil váš starý taťka. Současné ženy jsou manažerky, bioložky nebo ministryně obrany, a na mozku mužům záleží víc, než si myslíte. Muž nechce jen tančit okolo „opravdové“ konverzace. Chce se od vás něco naučit, dozvědět se něco nového. Chce vás vzít na drink a být ohromen vašimi vědomostmi a názory. Vaše inteligence není jen atraktivní, je přímo sexy.

3) Na sebevědomí vážně záleží

Někteří muži vyhledávají nejisté ženy, aby s nimi mohli snáze manipulovat, ovládat je a chovat se k nim jako úplný idiot. Sebevědomá žena se uchrání nejen od zástupu idiotů, ale zároveň ušetří hromadu peněz za kosmetické produkty, které opravdu nepotřebuje, protože sebevědomí z vás září víc než jakýkoli BB krém nebo bronzer (nebo cokoli jiného). Závan sebevědomí zaujme muže rychleji a snáz než Pantene Pro V a lesklé vlasy zářící ve slunečním svitu.

4) Muži mají také city

Možná o nich tak často nemluví, ale zároveň muži vědí, jak důležité mluvit o nich je. Někdy je přístup stoického, tichého a náladového jeskynního muže způsob, jak přežít příšerného šéfa nebo otravného příbuzného. Ale pocit, že selháváte a nedokážete platit účty, není něco, co by s sebou muž chtěl tahat jako třetí varle. Vše co potřebuje je sklenice whisky a polibek u čistého stolu. Whisky a pusa je totiž tisíckrát lepší než věta „Co je špatně?“. Jde o to malé vlezlé slůvko „špatně“. Nikdo nechce mluvit o čemkoli špatném, takže po whisky a polibku se prostě zeptejte, o co jde, a muži se daleko snáz svěří, než aby museli vysvětlovat, co je „špatně“.

5) Rozesmějte ho, tím ho dostanete do kolen

Smysl pro humor, škádlení a i trochu chytráctví je něco, co muži považují za neodolatelně sexy. Být vtipný je totiž mistrovská disciplína v mezilidských vztazích. Tak se proslavil i někdo tak zoufalý, jako je Petr Novotný. Najít někoho, kdo vás umí rozesmát, je pravé a upřímné spojení. Je příjemným šokem potkat někoho opravdově vtipného, posouvá to vztah na úplně novou úroveň. Muži často neočekávají, že je žena rozesměje, takže dopad, jaký to na něj má, je nezměrný.

6) Muži nejsou tak hloupí

Muži jsou o moc komplexnější, než by Homer Simpson nebo Al Bunda či jakýkoli chlápek z TV reklamy mohli napovídat. Vědí, že vaše kamarádky umí občas být jízlivé, že vy potřebuje občas slyšet kompliment na svůj vzhled, i když si nemyslíte, že vám to sluší (ale oni si to myslí). Chápou jemnosti, potřeby a složitost vztahů. A někdy to zvládnou správně i bez toho, aby se moc snažili.

7) Mazlení je Nebe na Zemi

Intimita již není tabu. Muži milují doteky ženské kůže, jejich dech i vůni. Není to tak dávno, co byl muž považován za absolutního slabocha, když se rád mazlil. Tvářili se jako drsňáci a dávali najevo, že vám prokazují svým objetím laskavost. Někteří muži si stále myslí, že je to pravda, ale většina to vidí jinak. Pokud tvrdí, že se mazlit nechtějí, předstírají to stejně, jako Leoš Mareš předstíral zpěv. Nemazlivý muž bude chvíli protestovat a pak vám usne v náručí jako miminko.

 

Které z těchto tajemství vás překvapilo a o které se podělíte se svými kamarádkami? Nebo už jste tohle všechno věděla? Pokud ano, pak asi nakonec ženy a muži nejsou tolik rozdílní.

 

 

 

Staňte se fanouškem naší stránky a už nepřijdete o žádný článek:
Máte s partnerem společný oblíbený seriál?
Ano (42 %)
Ne (36 %)
Nevím (22 %)

Oblíbené články

7 nejlepších knih pro mladé 7 nejlepších knih pro mladé

3 tajemství, která stojí za skvělou instagramovou fotkou 3 tajemství, která stojí za skvělou instagramovou fotkou

7 nejlepších receptů na sušenky 7 nejlepších receptů na sušenky

3 tipy, díky kterým budete mít úspěšný web 3 tipy, díky kterým budete mít úspěšný web

 Recept na výbornou dýňovou polévku! Recept na výbornou dýňovou polévku!

 Recept na horkou čokoládu s Nutellou Recept na horkou čokoládu s Nutellou

 Proč je mlsání se sladidlem xylitol zdravé Proč je mlsání se sladidlem xylitol zdravé

35 tipů jak flirtovat 35 tipů jak flirtovat

5 osvědčených receptů na nápoje, které navodí vánoční atmosféru 5 osvědčených receptů na nápoje, které navodí vánoční atmosféru

5 způsobů, jak zůstat stále plní optimismu 5 způsobů, jak zůstat stále plní optimismu

Komentáře

  Vložit nový komentář

  Další zajímavé

  17 romantických sms zpráv na dobrou noc 17 romantických sms zpráv na dobrou noc

  17 romantických sms, které můžete své lásce napsat po schůzce 17 romantických sms, které můžete své lásce napsat po schůzce

  5 důvodů, proč chodit relaxovat do přírody 5 důvodů, proč chodit relaxovat do přírody

  3 varovné signály, že udržujete vyčerpávající rozporuplné přátelství 3 varovné signály, že udržujete vyčerpávající rozporuplné přátelství

  17 věcí, o kterých byste svému klukovi nikdy neměla lhát 17 věcí, o kterých byste svému klukovi nikdy neměla lhát

  5 tipů jak ovládnout Preppy styl 5 tipů jak ovládnout Preppy styl

  9 dalších chyb při vaření 9 dalších chyb při vaření

  12 způsobů využití coly v naší domácnosti 12 způsobů využití coly v naší domácnosti