12 nejlepších věcí na faktu, že jste v létě single
Publikováno dne 31. 07. 2016, Kategorie Vztahy
2070 shlédnutí

12 nejlepších věcí na faktu, že jste v létě single

http://www.cosmopolitan.com/sex-love/news/a60949/single-summer-best/

Být single nijak nesouvisí s určitým ročním obdobím. Ale jsou měsíce v roce, které si můžete jako člověk bez stálého partnera užívat více, než jiné. Za pošmourných studených zimních dnů se každý rád přitulí k jinému hřejivému lidskému tělu. V létě můžete vyrazit ven, zajít na párty, poznávat nové přátele... A to mi věřte, že být single v tuto dobu může být neobyčejně zábavné.

1) S lidmi je mnohem snazší se setkávat v létě, než v jakékoli jiné sezóně.

Je skvělé počasí a všechny parky, pláže a bary jsou plné lidí, se kterými můžete flirtovat, kdekoli budete chtít. Jsou všude kolem vás a pravděpodobně mají dobrou náladu, díky množství vitamínu D. Proč se držet zpátky, když se můžete seznamovat s novými přáteli a dobře se s nimi bavit?

2) Být single otevírá možnost prožít „letní románek“.

Upřímně, kdo nemá sny o žhavém flirtu s někým, s kým bude pouze jediný týden, když je na dovolené v nějaké exotické zemi? Tyto příběhy nejsou nadarmo tématem mnoha romantických filmů a románů.

3) Můžete se sebrat a odjet na krátkou dovolenou s přáteli, aniž byste to museli nejprve s kýmkoli konzultovat.

Single v létě

V létě je spousta příležitostí využívat last-minute zájezdy a vyrazit s přáteli z města. Ale co vás brzdí v případě, že máte vztah? Musíte se poradit s partnerem, abyste se ujistili, že nemáte žádné společné plány, nebo že bude srozuměný s tím, že budete několik dnů pryč. Ne, že byste museli podřizovat každé své rozhodnutí mínění svého partnera, ale to víte, společensky se to od vás může očekávat. Být single vám ušetří tento nepříjemný krok.

4) Využijte skutečnost, že v létě všichni, včetně vás, vypadají sexy.

V letních měsících jste hezky opálení (ale ne příliš, opalovací krém je důležitý), aktivnější, a celkově prostě vypadáte lépe a šťastnější. Také lidé tráví celé dny pobíháním v plavkách, které, buďme upřímní, jsou vlastně oslavou odhaleného těla. Léto je plné takových lákadel.

5) Léto je plné akcí a aktivit, které jsou v podstatě obrovské párty pro nezadané.

Filmové večery pod širým nebem v okolí? Hudební festivaly? Farmářské trhy? Odpolední taneční zábavy? To vše jsou senzační místa pro setkání s novými lidmi, se kterými byste se těžko seznámili v jiných ročních obdobích. Jiné sezóny rozhodně tolik možností nenabízejí.

6) Tyhle akce jsou velkou příležitostí pro randění s atraktivními muži, se kterými jste se v létě seznámili.

Protože se budete od června do září setkávat s lidmi, kteří umírají touhou s vámi něco mít, budete potřebovat množství míst pro schůzky. Naštěstí, léto vám je poskytne.

7) Spát v posteli vedle dalšího rozpáleného těla, to je ta poslední věc, o kterou byste stáli, když je venku 30 stupňů.

Je to skutečně nepraktické. Pomyslete na všechny finance, které ušetříte za klimatizaci, když nebudete muset kompenzovat horko, které sdílíte s další osobou pod přikrývkou.

8) Nechcete trávit čas své dovolené neustálým skypováním a posíláním SMS tomu, s kým chodíte.

Jistě, může být příjemné mít doma někoho, kdo se hluboce zajímá o všechnu skvělou zábavu, kterou zažíváte. Ale mohlo by jí být ještě víc, kdyby vám čas nekradly tyto kontakty. A tak raději všechno odpojte a odpočiňte si.

9) Je zábavné využít letní sezónu k tomu, abyste trávili čas v pohodě s přáteli.

Jediná věc, která je lepší než muchlování se s někým, kdo se vám líbí, je být a smát se s lidmi, které máte opravdu rádi.

10) V létě je ten správný čas uskutečnit všechny plány, které jste prozatím odkládali.

Single v létě

Dny jsou delší a tak máte víc času dočíst knížku, kterou jste začali číst tři zimy předtím, nebo se skutečně naučit péci domácí koláč, nebo si zajezdit na kole. Užívat si sami doma a věnovat se ručním dovednostem je ohromné! O tolik lepší, než se zabývat nudným klukem.

11) Máte příležitost si skutečně přečíst knížky pro volný čas, místo toho, abyste je jen kupovala a hromadila na poličce.

Tohle léto vyšlo tolik pěkných knížek! Jak byste je s dobrým svědomím mohla nechat ladem?

12) Máte tolik příležitostí pro sólo dobrodružství.

Ať už se jedná o jediný den, když necháte doma mobil a někam si vyrazíte, nebo o dvoudenní výlet do nedalekého města, které jste si vždy přáli navštívit. To, že něco budete dělat v létě samostatně podle vlastního rozhodnutí, vás může velmi obohatit. Na podzim a v zimě se můžete v teplých svetrech mazlit se svým drahouškem. Užijte si z léta to nejlepší. Udělejte si seznam, co všechno chcete zvládnout, a odškrtávejte si jednotlivé položky. Je to mnohem jednodušší, když jste single.

 

Pokud byste přeci jen chtěli partnera, přečtěte si 10 tipů, jak si rychleji najít toho pravého kluka.

Staňte se fanouškem naší stránky a už nepřijdete o žádný článek:
Podporujete se s partnerem navzájem?
Ano (71 %)
Ne (12 %)
Nevím (18 %)

Oblíbené články

17 romantických sms zpráv na dobrou noc 17 romantických sms zpráv na dobrou noc

12 nejlepších věcí na faktu, že jste v létě single 12 nejlepších věcí na faktu, že jste v létě single

7 věcí které muži ocení na ženách více než vzhled 7 věcí které muži ocení na ženách více než vzhled

8 rituálů, které patří k pravé svatbě 8 rituálů, které patří k pravé svatbě

21 neobyčejných romantických gest, která dostanou každou ženu 21 neobyčejných romantických gest, která dostanou každou ženu

17 věcí, o kterých byste svému klukovi nikdy neměla lhát 17 věcí, o kterých byste svému klukovi nikdy neměla lhát

10 typů kluků, kterým je lepší se vyhnout 10 typů kluků, kterým je lepší se vyhnout

17 věcí, kterými nás muž v posteli nejvíc nažhaví 17 věcí, kterými nás muž v posteli nejvíc nažhaví

 Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 5) Jak na to, abyste snadno navazovala v budoucnosti vztahy Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 5) Jak na to, abyste snadno navazovala v budoucnosti vztahy

10 tipů jak přimět muže, aby se do vás zamiloval (2 díl) 10 tipů jak přimět muže, aby se do vás zamiloval (2 díl)

6 věcí, které byste měla vyzkoušet v sexu 6 věcí, které byste měla vyzkoušet v sexu

21 signálů, že mu jde jen o sex 21 signálů, že mu jde jen o sex

Komentáře

  • Lakeisha 17.07.2019
    Jsem zde, abych řekl světu dobrých děl Velké dr. WEALHY. Jmenuji se Lakeisha z Velké Británie a toto svědectví stojí za to sdílet. Můj muž mě a mé děti opustil na 14 měsíců. Pro mě to nebylo tak snadné. Obrátil jsem se na mnoho koleček na kouzla, kteří mě dělali o své peníze, ale nic se nestalo. Miluji svého manžela a neztratil jsem naději a já jsem se snažil, dokud jsem neudělal skvělého Dr. WEALHYho, jak pomohl mnoha lidem. Kontaktoval jsem ho a vysvětlil mu to. Řekl mi, abych se nebál, že za 3 dny vrátí mého muže. Konzultoval své pravomoci a ujistil mě, že se nemusím obávat, že za 3 dny vrátí mého muže. On dělal jeho práci a kouzlo a mé největší překvapení, můj manžel přišel třetí den, stejně jako velký dr. WEALHY řekl. Prosil mě o odpuštění a nikdy mě neopustil z žádného důvodu. Jsme šťastní a žijeme spolu jako jeden. Kontakt Skvělé Dr WEALHY nyní na: wealthylovespell@gmail.com a můžete také kontaktovat ho na jeho wealthylovespell@gmail.com nebo vám whatsapp ho. + 2348105150446

Vložit nový komentář

Další zajímavé

3 varovné signály, že udržujete vyčerpávající rozporuplné přátelství 3 varovné signály, že udržujete vyčerpávající rozporuplné přátelství

 Parní lázeň je zázrak! Parní lázeň je zázrak!

 Proč se nebát cestovat single Proč se nebát cestovat single

 Kostnice: univerzitní město s bohatou historií Kostnice: univerzitní město s bohatou historií

15 neuvěřitelně jednoduchých kosmetických triků 15 neuvěřitelně jednoduchých kosmetických triků

 Run for your Bun! Kavárna, kde za jídlo neplatíte Run for your Bun! Kavárna, kde za jídlo neplatíte

4 snadné triky, díky kterým bude váš make-up vždy dokonalý! 4 snadné triky, díky kterým bude váš make-up vždy dokonalý!

4 prospěšné cviky, které můžete dělat kdekoliv 4 prospěšné cviky, které můžete dělat kdekoliv