12 nejlepších věcí na faktu, že jste v létě single
Publikováno dne 31. 07. 2016, Kategorie Vztahy
1763 shlédnutí

12 nejlepších věcí na faktu, že jste v létě single

http://www.cosmopolitan.com/sex-love/news/a60949/single-summer-best/

Být single nijak nesouvisí s určitým ročním obdobím. Ale jsou měsíce v roce, které si můžete jako člověk bez stálého partnera užívat více, než jiné. Za pošmourných studených zimních dnů se každý rád přitulí k jinému hřejivému lidskému tělu. V létě můžete vyrazit ven, zajít na párty, poznávat nové přátele... A to mi věřte, že být single v tuto dobu může být neobyčejně zábavné.

1) S lidmi je mnohem snazší se setkávat v létě, než v jakékoli jiné sezóně.

Je skvělé počasí a všechny parky, pláže a bary jsou plné lidí, se kterými můžete flirtovat, kdekoli budete chtít. Jsou všude kolem vás a pravděpodobně mají dobrou náladu, díky množství vitamínu D. Proč se držet zpátky, když se můžete seznamovat s novými přáteli a dobře se s nimi bavit?

2) Být single otevírá možnost prožít „letní románek“.

Upřímně, kdo nemá sny o žhavém flirtu s někým, s kým bude pouze jediný týden, když je na dovolené v nějaké exotické zemi? Tyto příběhy nejsou nadarmo tématem mnoha romantických filmů a románů.

3) Můžete se sebrat a odjet na krátkou dovolenou s přáteli, aniž byste to museli nejprve s kýmkoli konzultovat.

Single v létě

V létě je spousta příležitostí využívat last-minute zájezdy a vyrazit s přáteli z města. Ale co vás brzdí v případě, že máte vztah? Musíte se poradit s partnerem, abyste se ujistili, že nemáte žádné společné plány, nebo že bude srozuměný s tím, že budete několik dnů pryč. Ne, že byste museli podřizovat každé své rozhodnutí mínění svého partnera, ale to víte, společensky se to od vás může očekávat. Být single vám ušetří tento nepříjemný krok.

4) Využijte skutečnost, že v létě všichni, včetně vás, vypadají sexy.

V letních měsících jste hezky opálení (ale ne příliš, opalovací krém je důležitý), aktivnější, a celkově prostě vypadáte lépe a šťastnější. Také lidé tráví celé dny pobíháním v plavkách, které, buďme upřímní, jsou vlastně oslavou odhaleného těla. Léto je plné takových lákadel.

5) Léto je plné akcí a aktivit, které jsou v podstatě obrovské párty pro nezadané.

Filmové večery pod širým nebem v okolí? Hudební festivaly? Farmářské trhy? Odpolední taneční zábavy? To vše jsou senzační místa pro setkání s novými lidmi, se kterými byste se těžko seznámili v jiných ročních obdobích. Jiné sezóny rozhodně tolik možností nenabízejí.

6) Tyhle akce jsou velkou příležitostí pro randění s atraktivními muži, se kterými jste se v létě seznámili.

Protože se budete od června do září setkávat s lidmi, kteří umírají touhou s vámi něco mít, budete potřebovat množství míst pro schůzky. Naštěstí, léto vám je poskytne.

7) Spát v posteli vedle dalšího rozpáleného těla, to je ta poslední věc, o kterou byste stáli, když je venku 30 stupňů.

Je to skutečně nepraktické. Pomyslete na všechny finance, které ušetříte za klimatizaci, když nebudete muset kompenzovat horko, které sdílíte s další osobou pod přikrývkou.

8) Nechcete trávit čas své dovolené neustálým skypováním a posíláním SMS tomu, s kým chodíte.

Jistě, může být příjemné mít doma někoho, kdo se hluboce zajímá o všechnu skvělou zábavu, kterou zažíváte. Ale mohlo by jí být ještě víc, kdyby vám čas nekradly tyto kontakty. A tak raději všechno odpojte a odpočiňte si.

9) Je zábavné využít letní sezónu k tomu, abyste trávili čas v pohodě s přáteli.

Jediná věc, která je lepší než muchlování se s někým, kdo se vám líbí, je být a smát se s lidmi, které máte opravdu rádi.

10) V létě je ten správný čas uskutečnit všechny plány, které jste prozatím odkládali.

Single v létě

Dny jsou delší a tak máte víc času dočíst knížku, kterou jste začali číst tři zimy předtím, nebo se skutečně naučit péci domácí koláč, nebo si zajezdit na kole. Užívat si sami doma a věnovat se ručním dovednostem je ohromné! O tolik lepší, než se zabývat nudným klukem.

11) Máte příležitost si skutečně přečíst knížky pro volný čas, místo toho, abyste je jen kupovala a hromadila na poličce.

Tohle léto vyšlo tolik pěkných knížek! Jak byste je s dobrým svědomím mohla nechat ladem?

12) Máte tolik příležitostí pro sólo dobrodružství.

Ať už se jedná o jediný den, když necháte doma mobil a někam si vyrazíte, nebo o dvoudenní výlet do nedalekého města, které jste si vždy přáli navštívit. To, že něco budete dělat v létě samostatně podle vlastního rozhodnutí, vás může velmi obohatit. Na podzim a v zimě se můžete v teplých svetrech mazlit se svým drahouškem. Užijte si z léta to nejlepší. Udělejte si seznam, co všechno chcete zvládnout, a odškrtávejte si jednotlivé položky. Je to mnohem jednodušší, když jste single.

 

Pokud byste přeci jen chtěli partnera, přečtěte si 10 tipů, jak si rychleji najít toho pravého kluka.

Staňte se fanouškem naší stránky a už nepřijdete o žádný článek:
Dovolila byste partnerovi jít na kávu s jeho kamarádkou?
Ano (40 %)
Ne (10 %)
Nevím (50 %)

Oblíbené články

5 dalších zajímavostí o britské královské rodině 5 dalších zajímavostí o britské královské rodině

4 zkoušky pro vaši lásku. Chcete si být jistá, že to s vámi myslí vážně? 4 zkoušky pro vaši lásku. Chcete si být jistá, že to s vámi myslí vážně?

 Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 2) Upevněte vaše přátelství Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 2) Upevněte vaše přátelství

5 tipů, kam vyrazit na Valentýna 5 tipů, kam vyrazit na Valentýna

10 tipů, jak si rychleji najít kluka 10 tipů, jak si rychleji najít kluka

9 zvyků pravého gentlemana, které dostanou do kolen každou ženu 9 zvyků pravého gentlemana, které dostanou do kolen každou ženu

6 věcí, které byste měla vyzkoušet v sexu 6 věcí, které byste měla vyzkoušet v sexu

5 rad, jak líbat s vášní i něhou 5 rad, jak líbat s vášní i něhou

17 věcí, které by se neměly změnit se vstupem do manželství 17 věcí, které by se neměly změnit se vstupem do manželství

12 nenápadných ničitelů vašeho vztahu 12 nenápadných ničitelů vašeho vztahu

8 rituálů, které patří k pravé svatbě 8 rituálů, které patří k pravé svatbě

17 romantických sms, které můžete své lásce napsat po schůzce 17 romantických sms, které můžete své lásce napsat po schůzce

Komentáře

  Vložit nový komentář

  Další zajímavé

  37 životních zkušeností, které jsem se naučila za 37 let 37 životních zkušeností, které jsem se naučila za 37 let

  13 zdravotních potíží, kterých se zbavíte díky zázračným účinkům banánu 13 zdravotních potíží, kterých se zbavíte díky zázračným účinkům banánu

  3 typy letních tónů pleti 3 typy letních tónů pleti

   Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 2) Upevněte vaše přátelství Návod jak sbalit kluka v sedmi bodech - 2) Upevněte vaše přátelství

  4 výhody dobrovolnictví na běžeckých závodech 4 výhody dobrovolnictví na běžeckých závodech

  4 důvody, proč je kokosový olej můj nenahraditelný pomocník 4 důvody, proč je kokosový olej můj nenahraditelný pomocník

  4 cviky pro pevnější prsa 4 cviky pro pevnější prsa

  50 vět, které by každá dívka měla umět říct své nejlepší kamarádce 50 vět, které by každá dívka měla umět říct své nejlepší kamarádce